Spletno mesto uporablja piškotke za zagotavljanje boljše uporabniške izkušje in spremljanje statistike obiska. Z nadaljevanjem obiska spletnega mesta ali s klikom na gumb "Se strinjam" se strinjate z uporabo piškotkov. Se strinjam Več o tem ...
Ponudba spletne trgovine
  FAQ FAQ  Preišči forum   Koledar   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Poroka 2014

Odgovori Odgovori Stran  <1 1314151617 222>
Avtor
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Status prijave: Odjavljen
Sporočila: 374
Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Tema: Poroka 2014
    Poslano: 05 Julij 2013 ob 14:33
V bistvu je pogostitev na lokaciji, oni to tam uredijo, pa nismo toliko podrobnosti še usklajevali pred vsemi meseci, to morava še vprašat. Poroka bo na prostem, potem bo tam finger food pogostitev, potem pa pol ure stran v hotelu večerja (brez predjedi, najbrž, ker bo že tam dovolj hrane).

Baffy, a potem se poročita pri nas le cerkveno?
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 05 Julij 2013 ob 14:35
Aja, sicer bom jaz imela spete lase, moj make-up pa je tudi boren, tako da morajo za to poskrbeti bolj usposobljeni LOL Edino ne vem še kaj bom naredila s frizerko in MU, a se tam menit (če sploh je kak ok) ali jo vzet s seboj iz Ljubljane.
Nazaj na vrh
Baffy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 252
Post Options Post Options   Citiraj Baffy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 06 Julij 2013 ob 09:44
Evo ravno danes sem prebrala na 2013 kjer je ena napisala, da je imela profi fotografe in da so ji svatje lepse fotke naredili. 

A za ves finger food in vecerjo 15evrov? kje pa se porocis, da je taksna cena? To ti je zastonj. Dobro si to nasla, tudi ce je brez pijace je to super cena.

Ja le cerkveno na najino obletnico, tako da bodo ljudje imel pravi datum a napacno letnico v glavi. ;)) je bila civilna ekstremno intimna
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 07 Julij 2013 ob 12:12
Originally posted by Baffy

Evo ravno danes sem prebrala na 2013 kjer je ena napisala, da je imela profi fotografe in da so ji svatje lepse fotke naredili. 

A za ves finger food in vecerjo 15evrov? kje pa se porocis, da je taksna cena? To ti je zastonj. Dobro si to nasla, tudi ce je brez pijace je to super cena.

Ja le cerkveno na najino obletnico, tako da bodo ljudje imel pravi datum a napacno letnico v glavi. ;)) je bila civilna ekstremno intimna

Ne ne .. Smile
civilna poroka na prostem + finger food = 15e/osebo cca. + najem prostora
večerja + žurka = druga lokacija, še ne vem cene Smile
Nazaj na vrh
Baffy View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 252
Post Options Post Options   Citiraj Baffy Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Julij 2013 ob 11:09
aha. my bad. se mi je zdelo tako poceni. hihi. Zdej pa mi bolj realno deluje.
Moja mami je rekla, da bo ona za to poskrbela, ker ima ze v glavi kaj in kako bo skupaj spravila za po cerkveni prigriznit.
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 08 Julij 2013 ob 13:59
A ste že kaj razmišljale, kaj boste svatom podarjale? Jaz sem imela v mislih klasične konfete (ki bi jih naredila sama), ampak zdaj razmišljam, če bi kaj drugega.
Nazaj na vrh
BarbaraP View Drop Down
Na poti k odvisnosti
Na poti k odvisnosti

Sporočila: 144
Post Options Post Options   Citiraj BarbaraP Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 Julij 2013 ob 19:05
fischlein a to misliš kot darilo po poroki? Midva bova poslala vsem svatom zahvalo v obliki najine fotografije
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 Julij 2013 ob 21:42
Originally posted by BarbaraP

fischlein a to misliš kot darilo po poroki? Midva bova poslala vsem svatom zahvalo v obliki najine fotografije

Ja, eni dajejo piškote, eni konfete, drugi likerje itd. No, pri nas bodo mini marmelade namesto konfetov, ampak konfeti pa vsekakor bodo za jest, ker imam jaz to od poročne hrane najraje LOL Danes sem spet delala vzorce vabil, ker sem končno dobila štampiljko, samo blazinice še nimam prave, in se mi zdi da sem končno naredila nekaj, kar mi je všeč in ustreza vsem kriterijem. LOL
Nazaj na vrh
čča View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Sporočila: 523
Post Options Post Options   Citiraj čča Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 09 Julij 2013 ob 22:16
fischlein, sploh ne govori. Zadnjič sem jih za pokušino v Eurospinu kupila en polkilski paket pa sem do večera poskusila že čisto vse. LOL Noben ni bil slab. LOL
Nazaj na vrh
fischlein View Drop Down
Odvisnik
Odvisnik

Post Options Post Options   Citiraj fischlein Citiraj  Odgovoriodgovori Direct Link To This Post Poslano: 10 Julij 2013 ob 10:28
Jaaa, čča, Eurospinovi so ful ful dobri, s sestro sva jih tudi tam kupile za njeno poroko, ko smo imele doma celo proizvodnjo  LOL
Nazaj na vrh
 Odgovori Odgovori Stran  <1 1314151617 222>

Skoči na forum Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz

Ta stran je bila izdelana v 0.265 sekunde.